Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2021
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-03-05, 12:13   #1447
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Super, na pewno się nam przyda nam-zielonym w temacie Dzięki Wam za głosy, czyli tak naprawdę nie wiadomo i ruletka Jak tylko powiemy rodzicom i teściom, to spytam, ile miał mąż jak się urodził.
Ruletka [emoji16]
Ja miałam 60 cm, mąż 59 a nasz syn 56 🤷

Aha dodam że na początku nie sprawdziły mi się kompletnie żadne wynalazki, bluzy , koszule itp [emoji85] śliczne to ale na późniejszy etap. Koleżanka dla córeczki nakupiła sukieneczki a później sprzedawała nowe. Na początku musi być łatwo zmienić pieluchę i tyle [emoji16] u mnie w pierwszych 3 miesiącach albo i dłużej królowały pajace ( zapinane koniecznie na ukos a nie gdzieś między nogami tylko , najlepiej to z zamkiem a nie napami ale w sumie nie wiem czy te malutkie to są z zamkami [emoji848] ja nie miałam, ale większe już miałam z zamkiem i super zwłaszcza jak dziecko już nie leży spokojnie ) i bodziaki + spodnie / polspiochy. I tyle nosił mój syn na początku [emoji16]
Trzeba też się zaopatrzyć w zapas pieluch tetrowych / bambusowych. Do wycierania ... wszystkiego [emoji16]


O rany właśnie zaczął u mnie śnieg padać 🤯 mam dość śniegu i zimy ! Dawajcie słoneczko i ciepełko.
Dobrze chociaż że już piątek i zaraz kończę pracę 🤩 noc dziś miałam słaba , synka coś męczy kaszel rano czułam się jak bym była po niezłej imprezie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle


Edytowane przez alleyezonme
Czas edycji: 2021-03-05 o 12:20
alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując