Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2021
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-03-05, 14:38   #1455
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Kciuki, oby też był spoko i żebyś nie musiała iść prywatnie, bo to jednak koszt :/





Mi teeeeż, a jutro przed południem do męża przychodzi kolega na granie, więc wypadałoby ogarnąć ;P Na ten weekend nie mamy nic zaplanowane, ale za tydzień jedziemy na weekend do Krakowa i pewnie powiemy szwagrowi

Pytanie do dziewczyn, które już mają dzieci: kupowałyście tak jakby po pełnej wyprawce na rozmiar 56 i 62 czy tylko kilka rzeczy w 56 i więcej w 62? Jak np. na rozpiskach wyprawek jest podane, żeby mieć załóżmy 6 bodziaków z długim rękawem, to miałyście 6 w jednym rozmiarze i 6 w drugim czy jakoś inaczej? Nie chcę jeszcze kupować, ale lubię wiedzieć, na co się szykować Myślę, czy by też z wyprzedzeniem nie kupić rozmiaru 68, chociaż te rzeczy z H&M podobno wychodzą większe? Jakie jeszcze sklepy z ubrankami polecacie?
Ja nie szalałam ani z 56, ani z 62. Po kilka sztuk wzięłam z wszystkiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Ja akurat nienawidzę pajacy ze stópkami czy bodziaków kopertowych. Jak najmniej dziwnych zapięć, ulokowanych nie między nogach. Ale moje dziecko ze względu na refluks ukryty i dławienie się długo po jedzeniu szybko zaczęło spać na brzuchu i nie wyobrażam sobie mieć wtedy na brzuchu zamków i nap, a jak masz też dziecko które naprawdę szybko rośnie to z tych ciuszków z zabudowanymi stópkami potrafi wyrosnąć migiem, szybciej niż z bodziaków. Zresztą u nas do tej pory królują bodziaki, bo najwygodniejsze. Bluzki zacznę mu zakładać jak usiądzie, żebyś się nie podwijały z każdym ruchem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

U mnie dziś słaby dzień. Mały zaliczył 2 drzemki a ja razem z nim. Nie mam dosłownie siły na nic, rano nie miałam siły sobie kawy zrobić, ograniczyłam aktywność do minimum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując