Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2021
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-05, 16:59   #1456
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Ja nie szalałam ani z 56, ani z 62. Po kilka sztuk wzięłam z wszystkiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Ja akurat nienawidzę pajacy ze stópkami czy bodziaków kopertowych. Jak najmniej dziwnych zapięć, ulokowanych nie między nogach. Ale moje dziecko ze względu na refluks ukryty i dławienie się długo po jedzeniu szybko zaczęło spać na brzuchu i nie wyobrażam sobie mieć wtedy na brzuchu zamków i nap, a jak masz też dziecko które naprawdę szybko rośnie to z tych ciuszków z zabudowanymi stópkami potrafi wyrosnąć migiem, szybciej niż z bodziaków. Zresztą u nas do tej pory królują bodziaki, bo najwygodniejsze. Bluzki zacznę mu zakładać jak usiądzie, żebyś się nie podwijały z każdym ruchem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

U mnie dziś słaby dzień. Mały zaliczył 2 drzemki a ja razem z nim. Nie mam dosłownie siły na nic, rano nie miałam siły sobie kawy zrobić, ograniczyłam aktywność do minimum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj też mam dziś gorszy dzień. W południe spałam razem z młodą 1,5h na jej drzemce. Teraz miałam wyjść z nią na spacer i uśpić na dworze, ale była chętna na spanie w domu, więc to bezwzględnie wykorzystałam. [emoji6]Śpi już 1,5h.
Chyba wydłużają się jej te drzemki, bo do tej pory w domu spała Max godzinę, czasem tylko 40min.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując