Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ligh Sheer Duet depilacja laserowa
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-22, 10:50   #84
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez xox Pokaż wiadomość
tak, miałam robione tym laserem w salonie NY Laser Center, 1 zabieg robione przez pracownice, która wydawała się kompetentna, kolejne robione przez właścicielkę, ostatni zabieg miałam robiony chyba w lutym, więc już sporo czasu upłyneło, nie wiem czy wypada reklamować?
dodam, ze po pierwszym zabiegu efekty były super, wszystkie włoski mi prawie wypadły, po drugim niemal wszystko odrosło, po trzecim tak samo jak po drugim, więc dałam sobie spokój
mam 18 lat, więc może to przez młody wiek? badałam ostatnio hormony i wszystko w normie, więc to nie przez nie :/ miałam maksymalną moc lasera - 1 zabieg - 10, później 11 i trzeci zabieg 12 - maks
Znając mnie, to ja bym poszła porozmawiać o długości przerw pomiędzy zabiegami.
Zapytałabym jak oni to widzą i czemu te przerwy u nich są tak krótkie.
Dla swojego spokoju i poszerzenia wiedzy.
I nie można się zamartwiać czy wypada, czy nie
Ty płacisz za zabieg (i to dość kosztowny bo nie za 5 zł), a osoby go wykonujące mają za zadanie wszystko Ci wytłumaczyć.
Masz prawo czegoś nie wiedzieć i mieć wątpliwości.
Masz prawo się z czymś nie zgadzać, kwestionować to i dyskutować o tym.

Jeśli masz finanse na kolejne zabiegi, to może idź na następny, tyle że najpierw wyjaśnij tę sprawę z przerwami. U mnie trzeci zabieg to był początek i starałam się nie zrażać jak włoski radośnie odrastały
Wczoraj robiłam nogi i też się martwię, że włoski będą coraz jaśniejsze i efekty coraz słabsze, ale poczekamy, zobaczymy...
Jakiś efekt być musi bo tak jak Ty, robię największą mocą.
__________________
SARCASM - only one of the services I offer

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2011-09-22 o 10:57
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując