Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 59
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-20, 15:31   #19
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 59

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Długo się zastanawiałam, czy to napisać, ale... Dziwią mnie laski, które robią sobie dzieci z facetami, którzy już są beznadziejnymi ojcami, albo od początku nie rokują na bycie dobrym człowiekiem. Mam kilka takich znajomych, ale najbardziej dziwi mnie jedna. Zrobiła sobie pierwsze dziecko z typem, który już w gimnazjum miał problemy, np. 3 razy nie zdał w gimnazjum (chodziłam z nim do klasy w pewnym momencie), ciągle prowokował bójki, i to nie takie popychanki za szkołą, tylko autentycznie masakrował ludzi. Ćpał, chlał, no taki typowy blokowy koksu "ulica mnie wychowała". Był w poprawczaku, wyszedł, znowu Ćpał, i regularnie trafiał do więzienia - poważne pobicia, produkcja narkotyków, kradzieże, napady na sklepy. Wiecie, więzienne tatuaże, łezka pod okiem itd. No, ale łobuz kocha najbardziej, więc... Zaszła w ciążę (miała chyba z 18-19 lat). Ok, była mloda, głupia, w końcu się rozstali definitywnie. Matką jest dobrą, dziecko jest zadbane, czyste. Ona sobie skończyła szkole, wszystko super.
Z drugiej strony - były chłopak mojej znajomej. Jedno dziecko już ma, wychowuje je jego matka (typ pod 30), on się nim nie zajmuje, nie łoży na jego utrzymanie, oprócz tego, że mieszkają pod jednym dachem, to jest dla tego dzieciaka jak duużo starszy brat, a nie ojciec. Typ imprezowicza, taki Piotruś Pan.
No i teraz konkluzja... Ta laska zrobiła sobie kolejne dziecko z tym typem.
No...
J A K?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Myślę że przez kontakt seksualny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora