Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-09, 15:00   #9
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Rytm12, nie biczuj się tym okresem wypowiedzenia, chociaż wiem, że jak człowiek szuka pracy to wszędzie się doszukuje swojej winy w niepowodzeniach.

Ale miesiąc to niedużo, firmy są w stanie czekać na swojego odpowiedniego pracownika dłużej. Zresztą chyba bardzo rzadko zaczyna się nazajutrz od decyzji o przyjęciu. No i wypowiedzenie można skrócić za zgodą obu stron, z tego co wiem raczej szefowie się zgadzają, bo po co taki pracownik, co już jest myślami gdzie indziej? A jeszcze jak pójdzie na urlop albo chorobowe to dopiero będzie Więc byle tylko pozamykał swoje rzeczy i przekazał informacje komuś innemu.
Przynajmniej ja mam takie doświadczenia

golgie ale wspaniałe wieści A co to za branża, jeśli można spytać, i jakie stanowisko (w sensie specjalista, manager..? )
Branża-nieruchomości. Będę opiekunem klientów luksusowych (cokolwiek to znaczy), którzy wynajmują powierzchnie w naszym biurze-faktury, sprawy organizacyjne, drobne tłumaczenia itp. Praca bardzo blisko domu, w super warunkach, no i fajne pieniądzeFirma dopiero wkracza do Wrocławia, główną siedzibę ma w Warszawie.
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora