Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-10, 06:58   #25
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Pokaż wiadomość
Może jeszcze zadzwonią w przyszłym tygodniu? Powiem Ci, że ja bardzo podobnie o sobie myślę.
Też czasem się zastanawiam do jakich celów mogłam w ogóle zostać stworzona [emoji848]. Nie wiem, czasami po prostu mam wrażenie, że cieszyłabym się z takiej spokojniejszej pracy, gdzie ma się w dupie ambicje i szarpanie się ze wszystkim. Po prostu mam robić to i to i tamto i nara.
Ciężko jest mi również uwierzyć w swoje możliwości i też zazdroszczę osobom pewnym siebie.Również odnoszę wrażenie, że w ogóle ten cały temat HR-u dotyczącego rozmów to jest jeden wielki chaos, bo wszystko sobie zaprzecza, dokładnie tak jak piszesz. Nie wiem w sumie dalej na co zwraca się uwagę najbardziej. Wychodzi na to, że wszędzie jest inaczej po prostu, wolna amerykanka. I mamy czekać, aż komuś się spodobamy tylko nie wiadomo pod jakim względem

Może jeszcze się odezwą we wtorek? Może mieli jakiś młyn?
Ja bym nie brała chyba takiej roboty z umową o dzieło bez sensu opłacać sobie samemu NFZ
Kafkazmlekiem może poczekaj jeszcze trochę na coś z sensowniejszą umową? Chociaż wiem,że z tymi ofertami jest ciężej teraz, ale kurde...

Dzisiaj w sumie nic mi nie pokazywano, bo pracownicy nie mieli czasu, dzisiaj mieli młyn
Ehh...nadal nie wiem co z tym fantem zrobić. Chyba nie nadawałabym się tam, tak mi się na chwilę obecną wydaje. Wiecie też nie chcę żeby ludzie poświęcali mi czas na pokazywanie i uczenie a ja później po paru miesiącach zdecyduję się odejść bo to nie to. Chciałabym się przyjąć i zostać, tak żebym wiedziała, że to jest fajna praca i czułabym satysfakcję z tego co robię. Chciałabym też zaoferować siebie jak najlepiej pracodawcy, inaczej źle bym się czuła sama ze sobą. A nie wiem czy w tym przypadku by tak było Sama nie wiem co robić

golgie nie odchodź nigdy z tego wątku proszę! Jestes taką naszą dobrą duszą tutaj, która podnosi nas na duchu
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo mi miłoPrzerobiłam już mnóstwo miejsc pracy w swoim życiu. Niektórymi się strasznie przejmowałam i jeśli coś było nie tak, to myślałam, że to moja wina, ale od jakiegoś czasu coraz bardziej widzę, że niektóre miejsca są totalnie toksyczne, ze złą organizacją, złą atmosferą i z takich się jak najszybciej zwiewa, a nie zastanawia co w sobie naprawić
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora