Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze suszarki do włosów :) - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-05, 14:40   #677
Nice Sprite
Raczkowanie
 
Avatar Nice Sprite
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 322
Dot.: Najlepsze suszarki do włosów :) - zbiorczy

jakieś trzy tygodnie temu zamówiłam na allegro suszarke: ROWENTA 8502 CV
Uzytkuje ją co 2 dni, tak na 10 gwiazdek daje jej około 7 szybciutko i ładnie suszy, jednak kiedy wlącze zimny nawiew moje włosy robia sie takie jakies dziwne

Teraz zamierzam dbać o włosy wiec uzywam suszarki jak wloski naturalnie podeschna i są tylko lekko wilgotne

OPIS:

Suszarka do włosów Rowenta CV 8502 to urządzenie dla tych, którzy często suszą włosy, a jednocześnie nie zapominają o tym, że trzeba też o nie dbać. Wyposażona w koncentrator powietrza zapewniający ułożenie doskonałej wymarzonej fryzury. Kombinacja dwóch stopni siły nadmuchu oraz trzech temperatur pomagają utrwalić ułożoną fryzurę. Uchwyt do zawieszenia zapewnia wygodne przechowywanie.



Ekskluzywna suszarka Rowenta CV 8502 posiadająca dużą moc 1800 wat oraz dwustopniową regulację siły nadmuchu a także trzystopniową regulacją temperatury, pozwalającą na szybkie wysuszenie włosów. Wyposażona w mechanizm zabezpieczający przed przegrzaniem, a także system Thermo Optimum dzięki czemu włosy są suszone naprzemian ciepłym i zimnym powietrzem, oraz jonizator powietrza dzięki czemu włosy nie elektryzują się podczas suszenia. Obudowa wykonana w nowoczesnym wzornictwie o modnym kolorze. Jest to idealny produkt dla najbardziej wymagającej kobiety, wspaniały do codziennego użytku domowego.





DANE TECHNICZNE:



Profesjonalny silnik AC o mocy 1800 W gwarantuje bardzo dobre rezultaty i większą trwałość urządzenia
Funkcja jonizacji
Nadmuch bardzo zimnego powietrza
Trzy ustawienia temperatury
Dwa ustawienia prędkości
Technologia ceramiczna
Przewód sieciowy o długości 3 m
Wyjmowana kratka tylna z filtrem zapewnia łatwe czyszczenie
kolor: Grafitowy
__________________
...i znów zmierzch...
kolejny dzień dobiega końca...
choćby nie wiem jaki był piękny,
jego miejsce zajmie noc...

Edytowane przez Nice Sprite
Czas edycji: 2009-12-05 o 14:46
Nice Sprite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując