Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Partner nie ma potrzeby spędzania ze mną czasu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-19, 17:18   #30
Kataaarzynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 24
Dot.: Partner nie ma potrzeby spędzania ze mną czasu

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Poprzedni Twój wątek jest o tym samym "toksycznym" chłopaku, dobrze rozumiem?

Katolicyzm, więc mieszkanie razem: nie, ale zbliżenia: owszem...
Nie, nie. Proszę nie mieszać tych dwóch wątków, bo nie mają ze sobą nic wspólnego





Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
Trochę żena (wybacz). Zaręczyny- tak bo inaczej byłaby sensacja. Zamieszkanie razem - nie, bo zasady.

Masz 21 lat i pleciesz jak stara matrona: "Kiedyś się trzeba ustatkować!". No zwłaszcza ty, w tym wieku

Macie dysproporcje z prostego powodu: on jest dla ciebie całym światem bo nie masz pracy, znajomych ani zainteresowań.

On ma pracę, znajomych i zainteresowania.

Rozwiązanie problemu: znajdź sobie pracę, znajomych i zainteresowania. Tobie się zwyczajnie nudzi i nie masz się czym zmęczyć.
Nie mówię, że teraz, w tej chwili, w tym roku, ale kiedyś trzeba, to chyba normalne, że każdy chce w końcu założyć rodzinę..

I w tej dysproporcji może być pies pogrzebany. Dlatego tak się chciałam bardziej dopytac, czy to faktycznie ode mnie może wychodzić, czy to jego zachowanie tak razi brakiem szacunku lub zainteresowania.

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez kcia161991 Pokaż wiadomość
Mój były też tak robił, też byliśmy ze sobą 1,5 roku. Osobno święta, osobno sylwester, wszystko osobno. Ciągle preteksty by się nie spotkać, a ja chciałam jak najczęściej. Rozpadło się, nigdy mnie nie kochał. Ale byłam młoda i nawina. Im bardziej będziesz naciskać, tym mniej on będzie chciał się spotykać. Zajmij się sobą.
U mnie aż tak na szczęście nie ma, mamy teraz spędzić ze sobą cały okres świąteczny, 2 tyg (co wyszło od niego) i na sylwestra tez idziemy, którym był bardzo zainteresowany, wszystko załatwił i nawet oplacil. Więc chyba nie jest aż tak źle..
Kataaarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując