Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne LilyLolo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-23, 08:48   #5
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
ja juz tez ostro testuje LL
wczesniej uzywalam Loreala i w sumie nie moge powiedziec o nim nic zlego, ale LL przekonuje mnie tym, ze mniej polyskuje ( w sensie - mniej sie swieci od Loreala) i oczywiscie sklad. W Lorealu wkurzalo mnie to, ze zawiera talk i przez to w moich oczach zrobil sie nieco pseudomineralny :/
Aniu, ja ci to pranie mozgu zrobilam, co? U mnie sie zaczelo tak ze w Marie Claire przeczytalam artykul o podkladach mineralnych - ze naturalne, zdrowe dla cery i nie zawieraja talku... Na liscie podanej w MC znalazlam m.in. L'Oreala i pobieglam kupic Czytam sklad, a tam talk! Ale sie zdenerwowalam... I koniec koncow nie wiem czy to zle, ze on tam jest, ale z definicji podklady mineralne go nie powinny zawierac, dlatego mowie mu nie Poza tym z L'Orealem bardzo latwo o efekt maski... Odpada.

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
Co do produktow i kolorow to zamowilam tylko podklady. Mam blondie, cookie i wlasnie In the Buff. I skoro dla Ciebie Bee Cookie jest za ciemny to znaczy, ze In the Buff bedzie idealny bo ja mialam taka sama eytuacje. I teraz wlasnie uzywam tego koloru. Blondie zupelnie odpadl, bo za jasny.
Mialam podobna sytuacje. Zamowilam trzy kolory - Porcelaine, Blondie i Warm Peach. I bylam przekonana, ze ten pierwszy bedzie idealny bo zawsze uzywam najjasniejszych odcieni - a on prawie bialy! I w sumie i Blondie i Warm Peach sa ok, ale ten drugi bardziej mi podpasowal tonacja. A tak sobie mysle, ze moglabym wymieszac Blondie i Warm Peach i byloby miodzio

Kupilam tez korektor Blondie (probke), ale jest bardzo jasny... I puder wykonczeniowy matujacy (tez probke) - fajny, ale uzywam sporadycznie bo wole na co dzien puder w kamieniu BeneFit.

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
Co do techniki nakladania to nei mam wypracowanej jakiejs szczegolnej Nakladam podklad pedzlem od Loreala, choc nosze sie z planem zakupienia kabuki. A nakladam go okreznymi ruchami. Jedna warstwa zupelnie wystarcza. Dobrze kryje i maskuje wszelkie niedoskonalosci. Korektor moim zdaniem jest zbedny.
Ja tez uzywam na razie pedzla od L'Oreala choc troche drapie. Uzywalam Body Shopowego, ale ten z kolei byl za miekki do tego. Technika taka, jak juz Ania opisala

I tu pytanie. Mozecie polecic jakis dobry pedzel kabuki?
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując