Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-24, 21:37   #36
karczewa
Przyczajenie
 
Avatar karczewa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 13
GG do karczewa
Dot.: błagam Gorzów Wlkp

Chodziłam do wielu fryzjerów i efekt był taki sam-kompletne rozczarowanie. Przetestowałam nawet polecany tu SARA FRYZ i MIGDAL, ale nic z tego. Aż pewnego dnia zamieściłam opis na epulsie: "Zna ktoś dobrego fryzjera w Gorzowie"? i ku mojemu zdziwieniu odezwała się moja koleżanka z którą nie miałam kontaktu. Poleciła mi pana Adama Lica który pracuje w salonie fryzjerskim na ulicy Jana Pawła II 50e(koło placu papieskiego).
Nie byłam pewna ale zaryzykowałam, gdyż mam kręcono-falowane włosy i fryzjerzy nie umieją się z nim obchodzić, ale pomyślałąm pal licho! Pierwsze moje zaskoczenie było gdy nie zmoczył włosów ale zaczął ścinać na suchych. Byłam mile zaskoczona ponieważ większość fryzjerów cięła na mokrych i włosy po wyschnięciu podwijały się i były za krótkie. Mało tego powiedziałam że daje mu całkowicie wolną rękę. Gdy skończył byłam w szoku. Tak się cieszyłam, że aż wszyscy w salonie się śmiali. Fryzura była cudowna, poczułam się naprawdę atrakcyjna, a włosy tak świetnie sie układają że szok. Wszyscy na uicy się oglądali :P

SZOK! ZAPŁACIŁAM 20ZŁ ZA PONAD 2H PRACY I WYPROSTOWANIE!!!

Chcecie cudotwórcy! Proszę bardzo!
Pan Adam Lic
Ul. Jana PAwła II 50e
: jupi::j upi::ju pi:
__________________
Szczęśliwa posiadaczka zdrowych włosów!
karczewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując