Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Facet potrzebuje rad.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-02, 16:42   #11
201707180908
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 74
Dot.: Facet potrzebuje rad.

Tak jak już dziewczyny mówiły: zastanów się co ty lubisz (lubiłbyś) robić, albo próbuj nowych rzeczy - wtedy dowiesz się co cię interesuje.
Ja ostatni rok miała dosyć nieciekawy i w czasie postanowień noworocznych doszłam do wniosku że muszę coś zmienić, znów zacząć zajmować się rzeczami, które wcześniej lubiłam, ale przez jakiś marazm i lenistwo po prostu zaniedbałam.
Tak więc stworzyłam sobie listę rzeczy które chcę zrobić/ się nauczyć i póki co muszę powiedzieć że się ładnie jej trzymam, a tym samym jestem zadowolona, bo już nie mam wrażenia że życie mi przez palce przecieka.
np z muzyką zastanów się jaki gatunek lubisz - następnie szukaj zespołów których nie znasz
Tak samo z książkami - jaki gatunek lubisz - szukasz autorów, tytułów które ci odpowiadają. Nikt ci dokładnie nie powie za co masz się wziąć, bo nikt nie zna twojego gustu. Ja np lubię skandynawskie kryminały, ale teraz w ramach wyzwania czytam pierwszą książkę z działu psychologii i podoba mi się, zamówiłam już drugą Nie ma innego sposobu na znalezienie hobby, jak próbowanie różnych rzeczy.
201707180908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując