Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bat LXII
Wątek: Scent Bat LXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-05, 11:41   #401
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

RED - brrrr wspolczuje. takich remontowych niezbędnych koniecznych akcji nie lubie. Duzo syfu efekt zmiany prawie zaden. Ot czysto. Ja lubie gdy po remoncie jest efekt wow duuuza zmiana.

A co do pielegnacji to i u mnie powrot do podstaw troche z koniecznosci - limit monet. Doznalam euforii wrecz jak odkrylam w swoich zapasach olejki do twarzy anty trad i rozany antyzmarch. Bo przejscie na tanioszke odbija sie na mojej skorze i tak juz ze smutkiem sie z tym pogodzilam ze teraz bedzie bida ale uratowala mnie moja natura kupowania na zapas

Salicylek z the ordinary zweza kratery i trzyma trada at bay, iossi serum olejkowe antytradowo kompleksowo, a rozany dla odmlodzenia! Ach jak mi tozrobilo dzien czy dwa .

No i to mie nasunelo refleksje ze kurcze zatocze kolo. Jakby blogi i jutub nie istnial. Olejki z biochemi zsk i heja. Tym wyleczylam cere temu zawdzieczam jej jedrnosc. Jasne ze retinolki i inne peptydy w serumach za miliony monet sa dobre jak np sesderma ale kurcze ten zwykly olej z rozy czynil cuda! No i tylko na taki bedzie mnie teraz w porywach stac.

Tylko to bylo 10 lat temu. Ciekawe jak sobie poradzi z liftingiem tego co ząb czasu i grawitacja poczynily przez ten okres. No zobaczymy.

Ale nie ma to jak progesteron. Bywalo tak ze nie mialam nawet mozliwosci woda umyc twarzy pielegnacja nieistniala a przez rok mialam cere tak idealna jak nigdy w zyciu. Bez jednego pora. Bez zadnej skazy wagra czy zmarchy. Niemyta, niepielegnowana, niewyspana a z ladna cera. Hormony to je potega. No i wziely znikly z organizmu i znowu jestem 16stolatkiem. . Gule w brwiach uszach brrrrr. Fuuu. Oby salicyl pomogl. Pamietam tez przeszlas ten czas zebralas pod uwage lykanie pilsow hormo tez mnie chwilowo kusilo ale jak sobie pomysle o skutkach ubocznych to dziekuje postoje. Niech olejki i kwasy zrobia swoje. Tzn tyle co hormo umnie nic nie zrobi ale juz samo trzymanie w ryzach wysypu i jakas lepsza jedrnosc gestosc skory musi mi styknac. To je maks co u mnie czynia zewnetrznie stosowane preparaty.

Red - Jak bedziesz miec ochote to napisz co jak stosujesz. Juz nawet nie celem powielania. Ja po prostu lubie ten temat . Mila odmiana od placzu szczepien ichorob.

Sent from my SM-J500FN using Wizaz Forum mobile app

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2018-10-05 o 11:58
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując