Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bat LXII
Wątek: Scent Bat LXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-05, 13:54   #409
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
W naszym otoczeniu sa troszke spokojniejsze dzieci. Takie maja natury, tak sie trafilo. Ja tez taka bylam. A nasz to wicher. No nic. Na razie martwia mnie jego wyniki krwi. Tsh ponizej normy. Moze to tez ma swoj wyraz w nadpobudliwosci. . Lekarka chora mmr przesuniete. A czas nie dziala na korzysc zdrowia. No nic. Lajf po prostu. Cieszymy sie tymi chwilami jaki jest rozbrajajacy.

Ewa - szacun wielki. Co do terminu w sumie lepiej nie za wczesnie ale totalnie rozumiem zmeczenie materialu. Sciski i kcikuki za wszystko. . Wiadomo.

A w kwestii dzieckiego asortymentu macie jakies namiary na sklepy np w centrach handlowych gdzie mozna pomacac towar? My poki co wszystko online bo nigdzie nie ma fajnych sklepow. Nawet w Zabrzu bylam i tez lipa. Tym razem mam na mysli ciuchy spiworki etc. Wszystko klikam w ciemno no i stres czy rozmiar czy rodzaj sie sprawdzi. Tzn buty sandaly do chaty, spiwor juz mam i trafilam. Ale z butami na dwor chyba nie mam sil i czasu bawic sie w odsylanie. To samo z kominiarka. Rozmiar od 1 do 4 lat. I badz tu madry. No i nie wiem co przyjdzie. Niby p i e r do ł y ale jednak nie. Takie kupowanie kota w worku. Slabe to ze swietne marki sa glownie online. . Szkoda. Rynek przeciez spory.

Dzis znow obcinal mnie mąż. Farbuje tez ale poki co niedoklikalam farb. Szkoda ze odzywki bezspluki pantene wycofione . To niby takie duperele ale w codziennosci baaaardzo oszczedzaja czas i ulatwiaja zycie. Takie male cosie ale byly niezbednym elementem ukladanki pt organizacja dnia a tu tego nie ma tamtego nie ma wszystko co mielismy obcykane wycofli. Wiadomo na tle problemow zdrowotnych to nue sa problemy ale jednak burza nasz systemik .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co do sklepów to ja buty kupuję stacjonarnie wyłącznie, albo w sklepie Stonoga w centrum handlowym Belg na moim osiedlu albo w tk maxx w Galerii Katowickiej. Ciuchy i jakieś tam dodatki często on line kupuję, stacjonarnie w h&m, Reserved, Pepco, Zara, Smyk ewentualnie też w Tk maxx coś się trafi. W sieciowkach różnie bywa z jakością ale przynajmniej ceny zazwyczaj są znosne
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
super ! dziek iza przepis chyba dam rade upichcic tylko nie mam mikrofali







no ale wyrabiasz obrobic te wizyty??
a u mnie na osiedlu otwarli..nie wiem co...obcinanie pazyrkow i rozczesywanie dla zwierzaków, ale nie jakis ekskluziv...wyglada mocno podle...zastanawialam sie jakim cudem mozna zarobic na takim biznesie....




moje starsze takie było....i jest do dzis....
nigdy nie płakała....bawial sie od 6 miesiaca praktycznie sama....zawsze dawala sie ugodowo przekonac do naszych pomysłów...za to młodsza wykonczy mnie rychło....nadrabia za kilkoro dzieci, so zupełnymi przeciwienstwami do tego stopnia ze prawie kazda potrawe by mogły jest na spólke bo nie lubią odwrotnych składników
Za dobrze miałaś z pierwszą to druga już musiała Ci pokazać co to macierzyństwo
Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Szatan, uściskam

Ewusia, ale mi ta ciąża zleciała
Szkoda że mi tak nie leci
Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
też go lubię i pewnie zostaniemy w kontakcie, jak się wyciszy wszystko...
no ale co było robić...
prawdę mówiąc, to się czułam jakbym się rozwodziła, po tylu latach
w dodatku mam dom zawalony rzeczami od niego, albo kupowanymi wspólnie...


teraz może będę szwajcarię, paryż i rzym zwiedzać
Ooo, przegapilam gdzieś że poprzedni chłop poszedł w odstawke trzymam kciuki za nowy związek w takim razie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując