Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chcę się zmienić! Proszę o poradę :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-16, 08:50   #29
Alicjako
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 27
Dot.: Chcę się zmienić! Proszę o poradę :)

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
platformy sa juz dawno nie modne.
A Valentino w zeszłym roku?
I generalnie kolekcja zima-jesień z domów mody w zeszłym roku?

Może się nie znam ale czytałam specjalnie artykuły na temat trendów i wydaje mi się, że obecnym trendem jest "łączenie trendów". Tzn zobaczcie jak te kolekcje się szybko zmnieniają i różnią od siebie. Chyba nie można już powiedzieć, że coś jest teraz niemodne bo to tak szybko się zmienia...

No i jeszcze pytanie co gdzie dociera, w jakim tempie i w jakim środowisku się obracamy. Tak mi się wydaje...

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Uważam, że to po prostu glupia moda.
Jak zakladam rajstopy, to znaczy, że jest zimno. Sandałki zaś noszę, jak jest ciepło
Już czuję chlapnięcie blota na palca w rajstopie. Bardzo przyjemne
Może w całkowicie suchym klimacie da się jakoś uzasadnić takie zestawienie. Nasza jesień jest wilgotna i brudna, zwlaszcza już teraz.
Nie wyobrażam sobie później tańczyć na weselu w brudnych rajstopach.

A całe buty przetrę i wygląda wszystko w porządku.



Takie z rajstopami mogą być
Hej ale ja napisałam, że to są buty na zmianę. Bo wigilia będzie w domu i przebiorę się gdy przyjadę a sylwester ma być w lokalu więc też zmienię buty
Raczej nie myślałam o bieganiu zimą w sandałkach. Zresztą w czółenkach chyba też byłoby zimno
Lepiej mieć na zmianę
Alicjako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując