Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-12-08, 16:53   #1772
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Mój też jakiś taki nie wiem jaki... Jak leży czy trzymam go na rękach mam wrażenie, że brzuszek go męczy, pręży się, piszczy, wygląda jakby walczył z bólem. Pcha piąstki do buzi, przystawiam go, to poje 2 min i przysypia lub puszcza. Po czym budzi się, zaczyna prężyć, płakać, stękać, często z cyckiem w buzi więc tylko czekam, kiedy mi go urwie.

Przychodzi TŻ, bierze go, zaczyna mocno bujać i dziecko spokojne, uśmiechnięte lub zasypia. No od bujania jelita boleć nie przestają, czyli to jednak nie brzuszek. No ale nie będę mu cały dzień robić wesołego miasteczka na rękach, bo mi odpadną, plecy już i tak mnie napierniczają nieziemsko...

Przespał pięknie druga noc z rzędu, więc nie będę go non stop w dzień usypiać, nie będzie przecież spał całą dobę...

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
Hahha to samo dziś miałam, mała spała tylko na mnieni jeśli chciałam odłożyć to oczy jak 5 zł i koniec spania, mąż wziął pobujał i spała 2h w łóżeczku [emoji3] [emoji3] magic jakis

Opiumalfa no kurcze szkoda ze teraz platna jest.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora