Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-12-08, 20:50   #1784
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Mikoma, może połyka dużo powietrza? I ja męczą bąbelki powietrza? Moja Ma tak często bo bardzo łapczywie je. I wiem ze się najada bo słyszę jak połyka. Ja bym spróbowała ja zważyć przed i po dobrym karmieniu. Zobaczysz ile zjadła i czy rzeczywiście to chodzi o nie najada się. Z drugiej strony może dajesz jej za dużo? Moja, mimo ze super przybiera, z butelki nie zje więcej niż 80ml na raz mojego mleka bo ma pod korek. A jest trochę starsza niż twoja.
Mi doradca mówiła ze w tym wieku to więcej niż 100ml nie dawać.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nie wiem, może
Daję jej tyle mm, ile zaleca producent. Czasami dopycha się dosłownie 5 ml, a czasami, tak jak dzisiaj, wydudni całą porcję bez zająknięcia. Chyba faktycznie będę ją ważyć przed i po, w końcu po coś tę wagę kupiliśmy

U nas czasami wieczorem udaje się ją opanować i wtedy nawet możemy coś obejrzeć albo sobie pograć na konsoli. Ale zazwyczaj ja o tej 22-23 jestem już tak padnięta, że też marzę tylko o spaniu. Wczoraj oglądaliśmy nowy serial i dosłownie nic z niego nie pamiętam, bo zasnęłam w trakcie

By the way - czy tylko ja jestem tak wyczulona w nocy, że mi się śni płacz dziecka i się budzę sprawdzić czy wszystko ok? A jakie mam potem zdziwko, jak się okazuje, że jednak to był sen, a Bombelek smacznie sobie śpi

Edytowane przez mikoma
Czas edycji: 2021-12-08 o 20:54
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora