Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-12-09, 11:19   #1795
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! cz. II - czas się rozpakować!;)

Cytat:
Napisane przez Intuicja_88 Pokaż wiadomość
U mnie w poniedziałek była doradczyni chustonoszenia i obaliła właśnie mity- że chusta od usg bioderek a nosidło po 6mcu życia/ jak siedzi. Nosidła są teraz takie, że maluszki mogą w nich się nosić ale muszą być odpowiednio dobrane pod konkretne dziecko, pod wagę, długość itd i jest to ogonie bardziej skomplikowany proces niż chusta.
Ja dziś idę też do Cdl na taką ogolną konsultacje. Bo u nas karmienie idzie aż za dobrze ale mam dużo pytań..
Ja jeszcze trochę mam plamienia ale już olałam wkładki bo czuje ze mi się tam wszytko już gotuje (nigdy nawet nie nosiłam podpasek więc dla mnie to dramat). A czuje ze porobiły mi się jakieś dziwne bolące guzki tam na dole, więc pewnie wkładki plus długa antybiotykoterapia zrobiły swoje... I masakra bo ja się ciągle źle czuje.. najpierw rana krocza, potem pękł mi hemoroid.. Teraz to. Minął miesiąc prawie a ja dalej ledwo chodzę...

Jedytka moj też nienawidzi wręcz czapek. Tak się potrafi rozkrzyczec że szok. Ogólnie wyjście na spacer samej jest dla mnie trudne logistycznie- ubranie siebie, jego, zniesienie wózka (nie daje rady z nim) także zostawiam małego w domu na sekundę, biegnę znieść wózek, wracam po dziecię, i oboje już zagotowani idziemy do wózka. Ale jak tylko ruszymy to na szczęście zasypia.. Niby tylko 1 piętro ale nie wiem jak to inaczej ogarnąć 🤦[emoji879]♀️ Chyba poszukam jakieś kurtki, żeby czasami tylko w chuście wychodzić..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to ja robie to tak, że już zakładam na siebie kurtkę i czapkę, rozwiązuje buty bardzo luźno żeby szybko i łatwo je wsadzić, wtedy ubieram córkę, ona zaczyna sie drzeć, ja wtedy ją do wozka, wkładam szybko buty i na korytarz, u mnie jest winda więc do windy i tam ją bujam i zaczyna się uspokajać i ja sama dopiero zapinam kurtkę, wiąże buty na dole jak wyjdę z windy a ona już jest spokojna i spi ahha, wtedy przykrywam i ją wszystkim, dopinam kombinezon i wychodzę
Inaczej się nie da [emoji2]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora