Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sodium Lauryl Sulfate i Sodium Laureth Sulfate
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-27, 14:05   #515
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Sodium Lauryl Sulfate i Sodium Laureth Sulfate

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
A ja całe życie używałam szamponów z sles. Moja skóra była przesuszona i łuszcząca. Często wzdłuż lini włosów po prostu schodziła i wyglądało to źle. Włosy większość życia mam bardzo zdrowe i lśniące. Kupiłam
Alterra Feuchtigkeits Shampoo Granatapfel & Aloe Verai problem znikł. Niektórym po prostu nie służy sls czy sles. Wcześniej nikt nie wiedział że to o te składniki może chodzić bo sprawa nie była nagłośniona tak jak teraz. Tak samo silikony mi nie służą. Muszę używać ich rzadko i zmywać sles. To nie jest tak jak niektóre dziewczyny mówią że taka moda teraz na produkty bez tych składników. Wiele osób próbuje i rzeczywiście im to pomaga.
Również bardzo lubię ten szampon. Jednak nie traktowałabym go jako bez-SLS-owego. Sodium Coco Sulfate to zasadniczo odpowiednik SLS, różnią się tylko tym, że SLS jest produkowany z oczyszczonego surowca, dzięki czemu jest efektywniejszy jako detergent. Zwiększając stężenie SCS, można uzyskać efekt porównywalny do SLS.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-08-27 o 14:07
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując