Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-14, 16:36   #3735
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 253
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam podkładu podobnego to rozswietlajacego anabelle, ale żeby miał minimalnie mocniejsze krycie i subtelniejszy glow, możecie coś polecić? [emoji173]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie znam niestety żadnego, ale zawsze pozostaje ewentualnie nakładać puder wykończeniowy rozświetlajajacy (dla mnie faworytem jest Pixie rozświetlajaco- modelujący bije na głowę słynne meteoryty).

Pseudofeministka nie jestem fryzjerką, ale bardzo mnie to kręci i staram się być na bieżąco (od 15 lat robię mojej mamie wszelakie balejaże itp.), ale jeśli chodzi o blondy to fajną skarbnicą wiedzy jest blog blond bunny
http://blogblondbunny.blogspot.com/p/farby.html

Poza tym polecam każdemu po prostu nauczyć się podstawy kolorymetrii oraz oznaczeń farb (bazy oraz refleksów z tym, że różne firmy mają trochę inne plaety i tak będzie różnica pomiędzy np. Joico lumishine poziom 5, a dia richesse loeral 5).
Nie wybierać farb po zdjęciu na opakowaniu i nie bać się farb fryzjerskich, bo są na prawdę warte uwagi i wcale nie są jakoś niebotyczne drogie).
xslovenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując