Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-12-13, 13:23   #3967
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;89032842]Używa ktoś cieni do brwi z Pixie? (Ferie celeste) Miałam kiedyś kupić, ale jak dołączono swatche to uznałam, że żaden kolor nie będzie dla mnie odpowiedni. A cienie z Ferie?

Idzie Wam ta sprzedaż na olx? Trochę lipa jak wysyłki nie mam, ale z drugiej strony, nim weszły wysyłki było podobnie. Kiedy sprzedawałam czasem jakieś rzeczy to głównie zawracanie gitary, albo inne kFiatki... Ogólnie różne rzeczy tam się działy, umawianie już definitywnie a później nie odbieranie tel Kiedy spotkanie miało być danego dnia o umówionej godz. Odwoływanie na 20 min przed...itd Nie wspomnę o "ciągle drogo - sprzedaj najlepiej za 2zł i jeszcze pod dom przywieź" Także nie wiem, czy to wina wysyłki czy umysłu niektórych


Karmicie psy na olx?
[/QUOTE]


A dlaczego nie masz dodanej wysylki? Po co sobie utrudniac Bez mozliwosci wysylki obnizasz swoje zasiegi, a znowu mineraly nadal nie sa az tak popularne zeby opchnac je w jednym miescie.

Mi sprzedaz na OLX poszla calkiem niezle. Udalo mi sie sprzedac wieksza czesc zalegajacych mineralow.

Co do cieni do brwi z Pixie to ja mialam. Ogolnie cienie sa spoko, mysle, ze tyle jest tych odcieni, ze kazdy znajdzie cos dla siebie. Jednak moja twarz najlepiej wyglada przy cieniu do brwi z LL odcien Light i stale do niego wracam, ostatnio tez odkrylam pudrowa kredke do brwi z Paese i to sa dwa kosmetyki po ktore ostatnio caly czas siegam. I tonie jest tak, ze cieniom z Pixie czegos brakuje, no ale mam lepsze odcienie i kosmetyki ktory daja mi lepszy efekt.

Natomiast same cienie z Pixie powodowaly u mnie lzawienie i wszystkie odsprzedalam.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując