Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-10-04, 10:57   #4802
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Mam taką rozkminę. Od jakieś czasu miałam ochotę na zimowy kożuszek o kroju ramoneski. Wpadł mi w oko taki jak na zdjęciu. Ale coś mi nie pasowało (tzn. ja w nim). Ogólnie ok wygladam w ramoneskach i noszę , ale wszystkie są do pasa. Tu coś mi się "gryzło " w tym przypadku. Nie wiem,może chodziło o długośc (zakrywał pupę)?Może zbyt Yin do mnie?Zbyt grzeczny?Zakładałam go i zdjemowałam i nie byłam w stanie ocenić co mi w nim nie gra( oprócz tego mega ciepły, gruby i milutki) Porównałam sobie siebie w prostej krótkiej kurtce typu puffer i w tym kożuszku i od razu poleciał na sprzedaż..Niestety nie mam fotek, usunęłam niechcący...Jak oceniacie, do jakiego typu Kibbe pasowałby?
Tak jak Celestine myślę, że ta długość, to naturale Ja bronię kozuszki, ale tylko te do pasa, a po co mi taki grzejnik i gołe nery?
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora