Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-05, 15:43   #46
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Jest i druga spamerka watku ty taka cicha woda, zawsze przelotem, zawsze na moment a plociucha ze hej powiedziala ta co ma odwyk od watku

No to chwal sie jaka?


Ej laski, czy ktoras tez tak miala po pascie elmex ze zeby jej zolkly? zuzylam ze 3-4 tubki pod rzad i tak sie gapie na te zeby i szlag mnie trafia... Nie wiem czy to przez leki lub szpital czy co...ale okrutnie mi zeby zzolkly-kolor jak kosc sloniowa i mam kamien przy dziaslach, ktorego nigdy nie mialam to przez paste, ze delikatniejsza niz inne? Mialam wersje sensitive...niby lekko wybielajaca, ale oni chyba zartuja



Nie żółkną pod wpływem tej pasty. Ona po prostu nie ma zadania mocnego ścierania osadu, więc dobrze myć nią np. wieczorem, a rano jakąś mocniejszą. Clynomyn - tą do osadu, nie dla palaczy. A swoją drogą leki mogą zmieniać kolor zębów, na szczęście zwykle nie na trwałe.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując