Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-07, 23:26   #3444
AnnaEweLina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 54
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

1. Ja wiele razy usłyszałam wprost, że śmierdzę, obcy ludzie również na mnie reagują jednoznacznie, sama także czuję te "zapachy".

2. Nie mam zaburzeń psychicznych. Jak zaczęłam chorować udałam się do psychiatry na konsultację. Wykluczono podłoże psychiczne i skierowano mnie do internisty gastrologa.

3. Zapach przy tmau może utrzymywać się stale, ale w wielu przypadkach jest zmienny i okresowo nasila się. Mam w miesiącu zaledwie kilka spokojnych dni, przeważa umiarkowany, aczkolwiek wyczuwalny zapach, pojawiają się również wyrzuty intensywnego smrodu: "bąkowego", gnojówkowego - zawsze po produktach zawierających lecytynę np. czekoladzie oraz po mleku, żółtym serze i coraz częściej zgniłego. Unikanie choliny w znaczący sposób ograniczyło eksplozje smrodu, ale problemu nie wyeliminowało. Od dawna nie jadam jajek, ryb, roślin strączkowych, kapustnych. Efekt - zredukowanie wyrzutów intensywnego zapachu. Pozdrawiam!
AnnaEweLina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując