Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-06-27, 09:22   #941
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jeszcze polecam majtki poporodowe takie z siateczki wielorazowe, na pewno nie polecam tych jednorazówek z włókniny, koszmar! Te siateczkowe są super. No ja niczego do czytania nie zabrałam, nawet na telefonie nie czytałam za wiele, tylko zdjęcia robiłam i wiadomości wysyłałam rodzinie, a będziesz mieć pn czy cc? Jeszcze w kwestii jedzenia, to czym u nas w szpitalu częstowali.... tragedia... Warto mieć swoje przekąski. Ja miałam z tym fajnie, że szpital blisko od domu, w razie czego mi dowozili co potrzebne, nawet cały obiad.

Wysłane z mojego XQ-CC54 przy użyciu Tapatalka

EDIT: Wiele się przez lata nie zmieniło, jedynie dostęp do wszystkiego jest lepszy. Jakbyś miała pytania konkretne, to pisz na priv, mogę podpowiedzieć to i owo, na takie ogólne pytania ciężko odpowiedzieć, bo wiele rzeczy po czasie umyka.
Dzięki
Jak mi coś przyjdzie do głowy to pewnie się zgłoszę do Ciebie!

Ja planuję normalnie rodzić, ale biorę pod uwagę, że może się to skończyć cc. I dodatkowo mogę po prostu nie donosić tej ciąży, na razie jeszcze jest ok, ale nie wiem jak dalej się to potoczy.

Z jedzeniem to wszędzie jest koszmar i nie zmienia się od lat. Pamiętam swój pierwszy pobyt po porodzie, jak mi salowa przyniosła posiłek to w ogóle nawet nie próbowałam go zjeść. Po czym jak wróciła i zobaczyła nietknięte jedzenie: nie smakuje pani? Ale wtedy jeszcze w szpitalu pracowała moja mama i donosiła mi jedzenie ze szpitalnego bufetu.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując