Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymiankowy mineralny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-26, 11:40   #21
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Wymiankowy mineralny

Tak nam się w ogólnomineralnycm pędzie posypały te rezerwacje, faktycznie trochę bez sensu

To moje rzeczy do wymiany (jak mama wróci od babci to pogadam z nią i może dorzucę coś jeszcze z jej próbek), w tych, które były użyte właściwie nie widać ubytku:

BUFF'D

róż Bouquet (próbka 3 g, gratis) - użyty chyba do jednego porównania wymiana

EDM

podkład Sandy Fair matte (sample size) - użyty raz, użyty do jednego czy dwóch porównań, brak folii na sitku. wymiana
podkład Linen matte (sample size) - użyty raz, użyty do jednego czy dwóch porównań, brak folii na sitku.wymiana
podkład Multi-Tasking semi-matte (sample size) - użyty dwa razy, użyty do jednego czy dwóch porównań, brak folii na sitku.
podkład Fairy Light original glo (sample size) - użyty raz, użyty do jednego czy dwóch porównań, brak folii na sitku.
róż DVR Saturday (sample size) - zdjęta folijka z sitka, raz maźnęłam nim mamę i użyłam do jednego czy dwóch porównań
Everyday bronzer (sample size) - użyty raz, użyty do jednego czy dwóch porównań, brak folii na sitku.

RHEA

podkład Fair (4,3 g) - raz użyty na twarz i do porównania
korektor zielony (próbka 1,5 g) - nieużywany
puder Translucent Veil (2,8 g) - użyty raz

LUMIERE

podkład Fairly Lt Cool VV - raz użyty
podkład Light Cool VV - nieużywany
podkład Fairly Lt Neutral FF - nieużywany
podkład Light Neutral VV - nieużywany
puder Sheer jedwabny - nieużywany
[nieużywane, bo widzę, że będą za ciemne jak Fairly Lt Cool niestety]

Przyjmę w zamian:

próbki:
- EDM - Beige Light Medium, Cool Medium Summer, Buff Light Neutral, w formule matte lub semi- matte (spokojnie, nie chcę iść na solarium, to dla mojej mamy ); trochę STF kaolinowy Fair lub Sunlight Finishing Dust.
- Buff'd - Sand light, Fawn concealing
- Meow - któryś z najjaśniejszych odcieni
- cienie do powiek, dowolnej firmy, byle były ładne Jakieś fiolety, róże, srebra, szarości, biel, wszystko zimne.

poza tym:
- potrzebne by mi były jeden lub dwa pojemniczki na minerały z sitkiem (takie, jak teraz z EDM są out of stock ), mogą być "czyste" lub zużyte po dowolnych minerałach




Edit: Dodałam trochę

Edit2: Kolejna "dostawa"

Edytowane przez iustitia
Czas edycji: 2009-02-06 o 20:07
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora