Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymarzony pierścionek akt VI czas zacząć :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-06, 17:16   #44
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wymarzony pierścionekl akt VI czas zacząć :D

uff jestem.. musialam polezec 2 godzinki w łózku bo myslalam ze zemdleje a serce mi wyskoczy. teraz siedze w fotelu i nie wiem ile wysiedze
Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
MAdziu Ty powinnaś być priorytetem, zawsze!
wiem
Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Madziu ja już nic nie napiszę w Twoim temacie, bo się wypaliłam już a ciśnienie mi się podniosło na maksa
Dorinko, ale ja wam bardzo dziekuje za te wszytskie rady, tym bardziej, ze sie z wam w 100% zgadzam.
Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
Zaraz kończę.
Madziu trzymam kciuki, przemyśl to sobie porządnie i poukładaj w głowie Myślę, że on Cię kocha i wystarczy rozmowa, chłodna bez płaczu, stawiania ultimatum itp. Do wakacji jeszcze dużo moze się zmienić. Powiedz, ze sobie tego nie wyobrażasz i jaki on ma pomysł, zeby ,,wilk był syty i owca cała". Zrzuć decyzję na niego dając wyraźnie do zrozumienia że opcja ,,8 miesięcy na odległość" po prostu odpada.
Tak tez zrobie jutro. Dzis juz nic sie nie odzywam od niego ochone ja i on. Poukladam sobie, a jutro na spokojbie pogadamy. postawie sprawe jasno i zobacze co z tego wyjdzie. W kazdym badz razie trzymajcie za mnie kciuki

Edit:
dziewczyny, któras z was kiedys pisała, ze ma bóle serca, co na to stosujecie?? Bo ja zaraz nie wytrzymam pisałam wam , ze jak była mała to mi wykryli jakąs szpare w przegrodzie i przez to jakies szmery i jak sie tak mega zdenerwuje (jak teraz- co zdarza mi sie baaardzo rzadko) to, to mam
__________________


Edytowane przez Madzialenka12344321
Czas edycji: 2008-02-06 o 17:39
Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora