Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-14, 11:10   #25
Stink2014
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 35
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez niewesoly Pokaż wiadomość
Również zastanawiam się czy nie sprawdzić dokładniej zębów. Kto wie, może w starych amalgamatach coś się czai...choć tak jak poetka nie mam przykrych zapachów od zębów czy zatok, to chciałbym się upewnić co do ich kondycji ...te bakterie muszą mieć jakieś źródło. Zobaczymy jak będzie u mnie za miesiąc, jak na razie jestem super nastawiony że to nie wróci , ostatnim razem wróciło jak napiłem się piwa. Może spadek cukru to spowodował albo nawrót złej flory przewodu pokarmowego.

Ja obciążony rodzinnie raczej nie jestem, moja rodzinka to zdrowi ludzie - szlag!!!

Ostatnio w sklepie spotkałem osobę (pracownik czy kierownik w sklepie rtv) która ciągnęła za sobą ten zapach - szok , pierwszy raz w życiu!! I to nie był jedynie zapach potu. Przeszedł koło mnie dwa razy i nie mogłem uwierzyć ...facet w średnim wieku , wyglądający na zdrowego byka.
Plomby amalgamatowe raczej takich objawów nie dają, smród jest z próchnicy zębów, lub jeśli są zmiany okołowierzchołkowe korzeni zębów, po leczeniu kanałowym. Tak na marginesie to amalgamat jest w jakimś stopniu lepszy od zwykłych plomb, gdyż się lekko "rozciąga", przez to nie robią się nieszczelności, przeciwnie do normalnych plomb, które podobno mają tendencję do obkurczania się. Jednak amalgamat ma niestety niezbyt przyjazny skład dla organizmu (rtęć).

Ja też niedawno spotkałam młodą dziewczynę z zapachem, stałam za nią w kolejce. Ewidentnie śmierdziało od niej kupą (i nie był to mój zapach, mój jest nieco inny) biedna tak się rozglądała wokół, i pomyślałam sobie ile człowiek doznaje upokorzeń przez ten pieprzony zapach:-(

Edytowane przez Stink2014
Czas edycji: 2016-05-14 o 11:17
Stink2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując