Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - łupież
Wątek: łupież
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 08:00   #16
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: łupież

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
ja cytowałam wypowiedź WMAGDA która pytała o lek na łupież, dlatego napisałam, że łupież to nie choroba, Ty pisałas do Gabrieli M ;-)
oj rzeczywiście, coś mi sie pomyliło, jednak zacytowana przez ciebie wypowiedz dotyczy tego samego problemu powracającego łupieżu

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja
ja pisałam o zwykłym łupieżu
chociaż z wypowiedzi zacytowanej i wszystkich poprzednich nie wynikało że chodzi o taki zwyłykły łupiez
Cytat:
nigdzie nie podałam nazwy konkretnej odmiany
dlatego tez załozyłam że piszesz ogólnie
Cytat:
a Ty założyłaś nie wiem co i nazwałaś go chorobą
jw. i nie nazwałam go chorobą, napisała ze to czesto coś więcej niz problem kosmetyczny i dlaczego
Cytat:
... znegowałas po prostu moją wypowiedź nie pytając co miałam na mysli, wyszło, jakbyś napisała 'nie i koniec'
wywnioskował ze piszesz na ten sam temat co inne wypowiedzi
Cytat:
jestem fryzjerem, dostrzegam różnicę w łupieżu zwykły, który powstaje od wody czy kosmetyków i wtedy to nie jest choroba tylko bardziej podrażnienie skóry, co innego łupież tłusty, mokry, łojotokowy i inne... ale nie pytałas o to. ;]
wybacz ale nie przekonuje mnie to, bo jesli np. pani fryzjerka z długoletnim doświadczeniem mówi mi żebym kupiła sobie H&S, albo że strup/tłuste łuski na czubku mojej głowy to skutek tego ze tak nakładam szampon i podrażnia on skóre, czego oczywiście nie robie....a pani dermatolog zapisuje mi Stieprox na recepte
poza tym nie twierdze ze nie dostrzegasz różnicy na zywo, ale jak ktoś pisze o Nizoralu i nawrotach to raczej problem jest poważnieszy
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując