Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-15, 01:37   #157
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Jestem zdania, że każda okazja do świętowania jest dobra, zatem obchodzę co tylko się da. Załącznik 7707968

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Ps. To najmniejszy tymczas, jakiego kiedykolwiek miałam, kociątko musiałam karmić z butelki )
Cudo

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
The Stranger właśnie oglądam. Ona w tej czapce urocza. Piękne ma oczy [emoji2956]

Pije drinka, sama, w domu. Mam takie boleści przy jajeczkowaniu, że od tabletek wybrałam % . Wmówiła sobie, że zdrowiej [emoji854]

Wróciłam do domu jakieś 30 min temu, przejeżdżałam przez miasto i sporo ludzi świętuje. Ulice pełne młodzieży a knajpy pełne. Dziś wszystko droższe - kwiaty jakieś 80-100% droższe, wykwintne menu walentynkowe w knajpach również. Ceny biletów w kinach także.

Jestem bardzo ciekawa cerave. Podobno płyn micel mają doskonały.


Laminowałam rzęsy u koleżanki. Jeszcze w sumie mam powykręcane końcówki tak nienaturalnie. Nie jest to kłopotliwe a efekt laminacji fajny.
PaniRobot gdzie kupowałas zestaw ?
Sliczna aktorka

Odkad zrobilam rezerwacje w japonskiej restauracji grillowej (na walentynkowa kolacje w niewalentynkowy dzien omijajac walentynkowe tlumy - niedziela 16/02), to sie nie moge doczekac jutra, objem sie sashimi za wszystkie czasy Idziemy do tej samej restauracji, w ktorej bylismy 27 grudnia z okazji rocznicy slubu, jedzenie niesamowicie mi smakowalo, bedziemy tam wracac przy kazdej okazji krzyczacej o jedzenie bardziej wykwintne niz pizza pepperoni albo sushi z lokalnej knajpy.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora