Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-15, 04:05   #159
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Milych Walentynek!!

My w tym roku nie do konca swietowalismy, tzn, byl szampan , czekoladki, czerwone roze i walentynkowe kartki, ale nie poszlismy do naszej resto, bo ja po pracy bylam juz zbyt padnieta, a tu jeszcze pracuje w sobote i niedziele (jestem weekendowy supervisor), wiec mowy nie bylo o resto. Moze w tygodniu, ale musze odbebnic jeszcze w mojej starej pracy (wypowiedzenie 2 tyg.)

Soso o matko! jaki cudny!!! zostaw go sobie. Serio, ja bym tak nie umiala byc foster rodzicem dla kotow, bym je chciala zatrzymac zawsze.

Pani R a to Twoje cudo, strasznie mi przypomina kociatko, ktore uratowal moj ex maz, mialo chyba z tydzien, rowniez karmilismy ze strzykawki i potem kociatko wyroslo na wielka gruba bunczuczna Furbie, ktora wszystkie koty ustawiala do kata

Kasztanka super ubrania

Uklika to super plan

witam nowe dziewczyny

sorry, ze nie odpisalam wszystkim, ale jestem padnieta i zaraz ide spac

slodkich snow
Hej

Tez bym nie umiala tymczasowac kotow, bo predzej by mi serce peklo, niz bym je oddala

Moj maz mial wczoraj w szkole swimming carnival zamiast lekcji, basen na swiezym powietrzu, a on zapomnial kremu z filtrem i teraz cala twarz, kark i ramiona ma poparzone, az bordowe
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora