Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-16, 01:10   #174
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
PaniRobot dzięki.
Muszę poczytać co i jak.

SzeptyLasu to nie kupuj.
Wyleczyłam się z zakupów typu podoba mi się i gdzieś pewnie kiedyś założę.

Kupiłam żele do mycia i krem na dzień cerave. Mam nadzieje, że będę zadowolona.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mysle, ze bedziesz zadowolona, ja jestem z mojego zelu CeraVe bardzo zadowolona

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Hej, witam z lampką bordeaux...
chwila przerwy na forum i już nie nadążam

Walentynki... hmmm...czy tylko my świętowaliśmy tak hmmm...bardzo tradycyjnie? W biblijnym tego słowa znaczeniu? Jak Adam i Ewa?

Anyż, do mycia kup koniecznie coś koreańskiego, oni jednak są kosmetycznymi mistrzami

Uklika, NEC super, podoba mi się bardzo. Ten żółty kolor mnie rozśmiesza niezmiennie. Problem polega jedynie na tym, że nie lubię smarować szyi... lubię zapominać i muszę się zmuszać
Już widzę że nawilżenie się poprawiło - niemalże od razu, naskórek był suchy od zimowych golfów.

Kasztanka!!! Ponad 100 sukienek? Jej, ale kolekcja! Bardzo mi się podoba ta granatowa i czerwona w kropki. Mój ulubiony krój - bez marszczeń w talii
Kwiecisty print na różowej (i na bluzce ten sam) jest słodki, aż sobie siebie wyobraziłam na letnim spacerze...

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------



Piękna, lubię takie klimaty... naturalne materiały i ciepłe kolory

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Reign, jak idzie w nowej pracy?
Pytałaś czy planuje wylot do Polski - oczywiście, nawet kilka razy
Miałam też lecieć w lutym, ale mnie chińska histeria zniechęciła

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Szepty Lasu, witaj
Zostaniesz na dłużej?
...napisz coś więcej o sobie, to takie wpisowe
Bedzie 115-120 sukienek i ok. 60 spodnic
I nadal mam dluga wishliste rzeczy, ktore tez bym chciala, bardzo mi sie ostatnio spodobaly retro dzinsy Princess Highway, kupie sobie na zime. Dla mnie to cos nowego, bo nie mam nawet jednej pary dzinsow.



Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Caffe polec coś dobrego do mycia twarzy koreanskiego ?
Jak dotąd miałam kilka żeli, kremów myjących i było to dla mnie za ostre.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Co prawda nie jestem Caffe, ale polecam cala serie Moistfull Collagen od Etude House.
Maja tam lagodny zel myjacy, emulsja i krem tez sa super.

Cytat:
Napisane przez szepty_lasu Pokaż wiadomość
Coffeine, taki jest plan! co o mnie... mam te trzydziestke, na razie dziwnie się z tym czuje. Zamężna, dzieciata i bezrobotna [emoji39] lubię kupować kosmetyki na potęgę, a jeszcze bardziej pachnące świeczki.

Anyzkowa, pozwolę sobie się wtrącić i polecić purito defence barrier cleanser, mam nadzieję że dobrze napisałam nazwę. Takie biało niebieskie opakowanie.

A używacie The ordinary?
Swiece zapachowe
Tesknie za tym, jaki w Polsce jest ich olbrzymi wybor

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Pani R, Twój najmłodszy sliczny, figury gratuluje, oczy tez bardzo ładne Soso, rozkoszniak, a zdjęcie artystyczne.
Nie czuje walentynek ( to w sumie od całkiem pogańskich rzymskich Luperkaliów się wywodzi, nie od sw Walentego) jako must have, po prostu kupiłam kartke i pojechaliśmy na obiad do naszej ulubionej knajpki, a miłości mam full codziennie
Kasztanka, myślałam, ze mam mnóstwo kiecek ale mnie przebiłas. Latem sukienki nosze chętnie, to ciuchy zimowe u mnie zalegaja, a ja chodze w spodniach i tylko bluzki zmieniam...Ostatnio temam ciuchow wywołuje u mnie przemozna ochote posprzątania garderoby i sprawdzenia, ilu to rzeczy od lat NIE NOSZE...
I sukienka pani R I Kasztanki bardzo ładna, uwielbiam takie błękity - i w obu krojach jest mi dobrze. Własnie takie wiązane na szyi ładnie wygladaja przy moich szerokich ramionach i wiekszym biuście - mam takich pare...Oczywiście - wymagają odpowiedniego stanika. Natomiast odpadają u mnie takie na cieniutkich ramiączkach - mało które ramiona, poza bardzo szczupłymi i jednocześnie umięśnionymi wygladaja wtedy dobrze.
Ogladam Igrzyska śmierci, miałam je od dłuższego czasu, ale skończyło się na książkach. I zaczęłam katastroficzna Piata fale, ale nie polecam - odpadłąm przed połową, bo brak logiki zwyciężył ciekawość, co będzie dalej. Oboz wojskowy, gdzie siedmiolatki trenują jako żołnierze , akurat...
Uwielbiam zima nosic krotsze spodnice, np welniane do sweterkow.
Taki preppy look, bardzo moj styl



Mam wszystkie te ubrania akurat u siebie w szafie

Znalazlam wygodne buty na obcasie i oczywiscie kupilam je we wszystkich dostepnych kolorach
https://www.mimco.com.au/Product/602...579/ARBOR-PUMP

Z rana dostalam maila, ze japonska restauracja do ktorej mielismy dzisiaj isc zostala na stale zamknieta z uwagi na epidemie koronawirusa wiec teraz walczymy o zwrot $98 ktore zaplacilismy z gory za dzisiejsza kolacje i szukamy innego miejsca, do ktorego mozemy isc. A taka mialam ochote na sashimi

Wklejam tez zdjecia mojego towarzysza wizazowania.
Bowie rosnie jak na drozdzach, wczoraj minelo 5 tygodni odkad go mamy, z poczatku wazyl ok. 1.5kg, wczoraj osiagnal wage 3.3kg, a to jeszcze male dziecko jest, jeszcze sporo urosnie, obstawiam jako minimalna wage w doroslosci 6kg, a pewnie bedzie wiecej, biorac pod uwage to, ze on ma dopiero z 4 miesiace.
Jak widac, lubi trzymanie za lapke. Zalozylam mu kilka dni temu konto na insta - bowie_the_ginger_kitty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3328.jpg (96,9 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3330.jpg (135,0 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3338.jpg (129,4 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3339.jpg (133,4 KB, 37 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.

Edytowane przez kasztanka3
Czas edycji: 2020-02-16 o 01:13
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora