Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-25, 11:13   #2254
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Tak najłatwiej i najtaniej to też Bepanthen, ja go jeszcze lubię na pękające kąciki ust

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, dzięki! Bepanthen zawsze mam w domu
Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
No właśnie z ta kasa to tak różnie, wy akurat fajnie bo chcecie mu zrobić pokój za to ale niektórzy biorą hajs i tak tak kupi się dziecku to, to i owo a hajs idzie dla rodziców sama dostałam sporo hajsu na komunie i tak sobie fajnie leżało az tu pewnego dnia okazuje się, ze hajs wyparował bo rodzice sobie go wzięli bez pytania i zafundowali wycieczkę za granice. Lol.

Dobrze, ze dziadki założyli „ tajne „ konto dla mnie i tam wpłacali hajs wiec po X latach okazało się ze jest tam ładna kwota

A złota biżuteria ogólnie spoko pomysł chociaz sama wole srebro i to co dostałam ze złota leży nieużywane


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------




Haha znajoma tez mówi swojemu dziecku, ze ma szanować nowe buty które mu się kupiło bo jak nie to nowe buty kupi się za jego pieniądze ze skarbonki no i staje się cud, dziecko zaczyna uważać i szanować buty na dworze jak się bawi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------




Naprawdę??? Nie wiedziałam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Właśnie dużo zależy od rodziny. Mamy w otoczeniu też takie dzieci, którym nigdy nie dajemy kasy, bo wiemy, że pójdzie ona na potrzeby rodziców

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora