Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DT- Niebieskoszara pakuje, deficytem czasu się nie przejmuje!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-16, 20:54   #10
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: DT- Niebieskoszara pakuje, deficytem czasu się nie przejmuje!

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Fajna łapa
Ja sobie ten trening pykałam w marcu, ale jakoś przerzuciłam się na inny (ten co robi Tygryskowa).
Dzięki Tygryskowa

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Podoba mi się bardzo! Trening B lubię bardziej niż A, ale obydwa dają w kość.
A co sądzisz o pomyśle by MC i przysiady robić ze sztangą, a nie z hantlami? Mam ochotę tak zamienić, bo widzę, że przy regularnym treningu forma szybko wraca.
JA też lubię chyba bardziej B
Możesz robić ze sztangą, jak masz taką możliwość Tylko pilnuj, by silniejsza ręka nie odwalała roboty za słabszą


Cytat:
Napisane przez mayeczka87 Pokaż wiadomość
Pytanie nie do mnie ale odpowiem Ja ćwiczę i w domu i na siłowni. Przysiady w domu robię z hantlami po 5 kg, na siłce ostatnio robiłam pierwszy raz, z gryfem 11,5 kg - było mi wygodniej, czułam się stabilniej i mięśnie mam wrażenie pracowały lepiej. To moje osobiste odczucia

Wiem, że to dziennik niebieskoszarej, ale chciałabym o coś zapytać: z chęcią do Was dołączę, póki co podczytuję Was i SDF, ale miałabym opory ze wstawieniem zdjęć. Może dobrym pomysłem byłoby założenie zamkniętego klubu na zdjęcia?
Możesz dodawać zdjęcia do profilu i będą one widoczne tylko dla osób, które zaprosisz jako znajomych, nie myślałam o klubie, może to i dobry pomysł

Cytat:
Napisane przez Karo121 Pokaż wiadomość
Genialny pomysł z tym klubem sama chętnie dołączyła i wreszcie wzięła się za siłowe bo samo bieganie nic mi nie da.Oczywiście zdjęcia bym też wrzuciła
To zrób sobie dziennik Zdjęć nie ma obowiązku dawać publicznie (chyba, że będziesz chciała pomocy Rzabby to podejrzewam, że zdjęcia będą konieczne )
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując