Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koreanistyka a niepełnosprawność
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-10-05, 23:05   #11
bamko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 7
Dot.: Koreanistyka a niepełnosprawność

Dzieukuje za odpowiedz, bardzo mi przykro,a czy moze chociaz na eramusa koreanskiego albo na filologie koreanska bym sie zalapala? jak ktos jest w temacie to znacie jakies aplikacje z gdzie mozna koreanczykami probowalam tindera koreanskiego, meef i baddo ale wiekszac mila podrobione zdjecia lub ukradzione albo byli zboczencami

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

casus_belli nie bierz tego jako atak, chce opisac moja perpektywe a wiec napisalam podstawowy agnielski na 97 procent a ten rozszrzony na 64, wspominam ze bylam na humanie dlatego zeby powiedziec ze nie mialam geografi czy fizyki wiec zdalam tylko rozszerzony angielski, wtedy myslam ze po prostu zdam test w angli i nie myslam ze przez brexida zostane w polsce, mialam domowe nauczanie nauczyciele rzadko przychodzili mimo to i tak bralam dodatkowe lekcje angielskiego i matematyki,moze robilam za malo ale i tak sie staralam. bardzo mi sie przykro zrobilo z powodu twojej wypowiedzi, Rozumiem ze mam kiepska sytuacje ale chcialam sie zapytac o pomoc , czy ktos wie cos na temat aplikacji do rozmawiania z koreanczykami albo koreanskim eramusem? Wiem ze moglam wczesniej przemyslec, ale prosze mnie nie atakowac, to ze jestemy online nie sprawia ze nie mam uczuc
bamko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując