Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-01-01, 11:52   #1350
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez agusiawww Pokaż wiadomość
kosmetyczka. Neuvia mi minimalnie powiekszyła gorna warge bo robił lekarz. Lekarze nie wywijaja tylko wstrzykuja od jakby srodka wargi ale była poprawa. Revolax ma zła opinie, ze najwiecej powikłan itd. ale jezeli chcesz z praktycznie zerowej gornej wargi zrobic cokolwiek to zazwyczaj podaja najpierw revolax (wtedy wywijaja czyli ciagna od srodka ust do gory czerwien wargowa) i w koncu mam widoczna gorna warge jak trzeba. Jak umaluje to nawet jest spora ale dla mnie wystarczy. Najwazniejsze ze nie mam efektu dmuchania ust ani rolki lub rynny nad ustami. Robiłam u słynnej kosmetyczki Olgi w Warszawie, maja swoj profil na insta ale tam publikuja tylko wielkie wargi i dziewczyny ktore do nich przychodza i chca miec takie jak na zdjeciu/filmach to maja robione zastrzyki co 2 mce. Dopiero po okolo roku maja wielkie usta.
To nie zalezy od preparatu, tzn owszem, dla każdej części twarzy są dedykowane gęstości, ale techniki.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując