Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Otrzymałyśmy i testujemy - dyskusja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-22, 21:00   #33
cosmoarbuz
Przyczajenie
 
Avatar cosmoarbuz
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 21
GG do cosmoarbuz
Dot.: Otrzymałyśmy i testujemy - dyskusja

Siemka!
Pianka jest najlepsza! slodko pachnie, dobrze oczyszcza, ale nie mam po niej uczucia sciagniecia, co jest duza zaleta, bo po wielu plynach tak mam. wygodna i higieniczna pompka jest tez zaleta malutenka wada moglaby byc chyba wydajnosc, bo uzywam jej od wtorku wieczorem, a zuzycie zauwazam golym okiem mysle, ze to produkt, ktory odkupie jak mi sie skonczy. To samo dotyczy toniku, ktory jest dosyc dobry, niestety mam male porownanie, bo oprocz niego uzywalam jeszcze tylko jednego w calym moim zyciu, ktory zostawial mi tlusty i lepki film na buzi, a z tym z Synergen jest odwrotnie! zadnego uczucia lepkiego na buzi, i ten zapach cyytrusowy i orzezwiajacy, idealnie na poranek co do kremu, to jestem srednio zadowolona. fajna konsystencja, jak maslo, i jest tego produktu duzo, ale.. on matuje moja skore, dopoki nie naloze podkladu. po nalozeniu podkladu (probowalam z roznymi - matujacymi, nawilzajacymi, i takimi long lasting, probowalam tez nakladac w roznych odstepach czasowych, i niezaleznie czy to 5 minut zy 20 efekt jest ten sam), moja skora swieci sie jakbym nalozyla na nia oliwke. nie wiem czy to moj blad, czy tego kremu, ale jestesmy w fazie testow
plasterki.. nakleilam na pryszcza, takiego normalnego, nie "okresowego" czy go zmniejszyl, to ciezko powiedziec, zaczerwienienie zniklo troche szybciej, ale to tak jak i krem jest w fazie testu
cosmoarbuz jest offline Zgłoś do moderatora