Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Otrzymałyśmy i testujemy - dyskusja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-04, 22:47   #71
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Otrzymałyśmy i testujemy - dyskusja

Po pierwszych uzyciach testowanych produktow pisalam swoją opinię. Teraz chcialabymją zaktualizować po dwóch tygodniach stosowania.

Pianka
Ma bardzo przyjemny zapach, choć dla mnie jest odrobię zbyt chemiczny. Myślę, że dość dobrze usuwa resztki makijażu, z których nie zmyło mleczko do demakijazu. Konststencja bardzo przyjemna, taka delikatna. produkt wydajny, na jedno mycie zuzywam najczesciej jedną pompkę.
Ocena ogólna 5/5

Tonik/płyn
Ten produkt również uważam za dobry. Stosuję go po umyciu twarzy pianką. DObrze oczyszcza, jesli na twarzy zostają jakiekolwiek resztki kamijazu to bardzo dobrze sobie z nimi radzi. Nie ściąga skóry. Zapach delikatny, bardzo przyjemny.
Ocena ogolna 5/5

Krem
Dla mnie totalny bubel. Jedyne co dla mnie jest w nim fajne, to konsystencja masła, przez co krem jest wydajny. A teraz to juz tylko minusy: wchłania się tak szybko, że nawet nie zdąże go rozsmarowac dobrze, zeby nie ciągnąć skóry. Okropnie ściąga! Mialam wrazenie, jakby twarzmi miała zaraz pęknąć. Ogolnie nie mam problemów ze 'świeceniem się', a po stosowaniu tego kremu po godzinie jestem jak po treningu. Niezaleznie czy mam makijaż czy nie. Juz wylądował w koszu, nie zamierzam się z nim męczyc.
Zapomniałam, że zapach jest nawet przyjemny
Ocena ogólna 1/5

Plasterki
Jak to się teraz popularnie mówi:"d*py nie urywa". Miałam szansę dobrze je przetestować, bo wtym miesiacu przed okresem miałam duzo niespodzianek. Plasterki nie poradzily sobie z zadną z nich. Ani z taką, którasię dopiero tworzyła, ani z taką dojrzałą. Po zdjęciu ich rano na twarzy zostawało mi białe kółko, które dla mnie jest efektem tego, ze skora w tym miejscu w ogole nie oddycha... Plusem jest to, że po naklejeniu plasterka nie dotykałam krostek ani nie kusiło mnie, żeby je wyciskać.
Ocena ogólna: 1/5


P.S. Czy każda z nas powinna założyć osobny wątek ze swoją oceną?
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora