Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-22, 13:01   #59
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Cytat:
Napisane przez szaja Pokaż wiadomość
Agentowi sie dostało, że taki ordynarny i "chemiczny"
Kiedy pierwszy raz udałam się do Sephory w celu zapoznania się z Agentem, oczywiście nie mogłam przejść spokojnie, bo po drodze do półki, na której stał, musiałam obwąchać: Light Blue, Amor Amor, Jaipur, Baby Doll, a nawet Poison Sprzedawczyni stwierdziła, że "Agent się nie spodoba bo jest zbyt jednoznaczny..." i była strasznie zdziwiona kiedy usłyszała ode mnie, że wręcz przeciwnie Minęło kilka chwil i co prawda zapach nie rozwinął się tak jak powinien, ale coś mnie zaintrygowało i opinia Pani z Sephory nie zniechęciła mnie wcale . Nie byłam wniebowzięta, ale zapach nie wzbudził szczególnych zastrzeżeń.

Inna sytuacja z Allure Sensuelle - sprzedawczyni odradzała jak mogła, przekonywała mnie do Prady Tendre, której nie znoszę była szokowana widząc moje rosnące zainteresowanie zakończone zadowoloną miną i prośbą o próbkę .

Jeszcze nigdy żadna sprzedawczyni z Sephory mi dobrze nie doradziła ! Nigdy nie zapomnę jak poprosiłam o słodki, apetyczny zapach w ciasteczkowym klimacie a Pani przyniosła tester Shalimara i zapytała czy znam Flower by Kenzo !
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując