Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-22, 13:09   #60
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Zachowania, ktore Was bulwersuja

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
No właśnie! Już drugi raz na forum przeczytałam właśnie o tym komentarzu sprzedawczyni z Sephory (może dwa razy właśnie w jakimś Twoim poście szaja).
O co chodzi? Czyli JAKIE? Właśnie dziś kupiłam sobie Aniołka i ciekawi mnie, JAKIE według tych pań są miłośniczki Angela?
Czy chodzi o typ blond - solarnicy - pudernicy czy co?
W moim otoczeniu pomimo jego popularności tylko jedna dziewczyna go używa - to moja prześliczna kuzynka (Miss czegośtam i te sprawy ale przenigdy nikt nie nazwałby ją 'JAKIMŚ TAM TYPEM KOBIETY'.
Daigee być może w moim, bo ja dwa razy z podobnym tekstem się zetknęłam i W TEJ SAMEJ Sephorze
O jaki typ chodzi pani nie powiedziała choć ja chętnie bym się dowiedziała jak zaszufladkowane są klientki?
W moim otoczeniu są miłośniczki Angel ( jedną to ja sprowadziłam na złą drogę) i są to rózne typy kobiet. Począwszy od eleganckiej dojrzałej kobiety jaką jest moja Mama, po moje koleżanki. Dlatego nie wiem co sąfdzić o stwierdzeniu "kobiety takiego pokroju"...
Wiem jedno, że nie powinno było paść
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując