Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013 cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-11, 13:33   #2225
happy blue
Zadomowienie
 
Avatar happy blue
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 761
Unhappy Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Lublana Pokaż wiadomość
nie przejmuj się, ja tam jestem przeciwniczką 100% różu dla dziewczynek, więc moej córeczce niektórwe rzeczy kupiłam na chłopięcym dziale, bo na dziewczęcym idzie się zerzygać od tego wszechobecnego pinku



do tego samegono i dzieciaczki lubią się do nich przytulac



no jako rodowita krakowianka nie zgadzam sięzapiekanki z kazimierza są takie se



Piękne imięWcale nie musi się odmieniać



sorki, ale są okropne...mam nadzieję, że mojej córeczce nikt takich nie kupi



fajny pomysłzwłaszcza, że można kupić nawet kolczyki z drobnymi brylancikamia z chłopcem faktycznie większy problem, tu akurat jestem przeciwniczką wszelkiej biżuteriijuż lepiej dać kasę i niech ordzice odkładają. My btw odkładamy na córeczkę co miesiąc kasiorkę na fundusz inwestycyjny



Ja się nie znam i tylko chciałam zapytać - a jak kotek sobie myje dupkę to może gdzieś tam liźnie kupki? To mnie zawsze zastanawiałoW każdym razie nie demonizowałabym zwierzaków, bo równie dobrze moja psinka może podczas spaceru wdepnąć w kocią kupę i już pozamiatanehigiena i tyle. Ja akurat kocham psy, kotów nigdy nie miałam i nie przepadam, ale dla mnie zwierze to członek rodziny i nie wyobrażam sobie oddawać do schroniska z powodu jakiś chorych przesądów

Co do polowania na noworodki koleżanki kotka spała w łóżeczku małej, w nogach pod przewijakiem, odkąd mała przyejchała ze szpitala o czym moja koleżanka nawet nie wiedziała, kapnęła się jak zmieniała pościel, że było tam pełno sierści

ja stawiam na popiel grafit, czerń i biel i jeden kolor, jeśli będę kupować ubrania, a nie tylko używać tego co dostanę, czytaj jak będzie mnie stać..

byłam rozczarowana jak pierwszy raz spróbowałam zapiekanek na Kazimierzu


to jakbyś mówiła, w kwestii imienia: Kochanie, podaj mi proszę rajstopki Lea chichi : )

co do funduszu inwestycyjnego też muszę pomyśleć. w tym roku miałam komunię chrześnicy i zamiast prezentu dałam jej właśnie umowę i będę wpłacać najmniejszą kwotę przez kilka lat, w te sposób prezent na osiemnastkę będę mieć z głowy : ) mam nadzieję, bo tyle jest negatywnych opini o tym typie inwestycji.
__________________
J + D = H
happy blue jest offline Zgłoś do moderatora