Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hourglass
Wątek: Hourglass
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-09-02, 19:54   #53
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Hourglass

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Ja mam dwie szminki w kredce. Ale mam z serii Nude. I te są naprawdę dobre. Nie chodzi mi o kolor, bo każdemu pasuje co innego. Szminka bardzo fajnie sie układa na ustach, nie wałkuje się, nie warzy, równo schodzi. Ja juz mam chyba 3 egzemplarz koloru 1. Jeden zreszta przesłała mi firma Hourglass, bo kupiłam na Ebayu uszkodzony egzemplarz. Napisałam do nich, a oni zachowali sie wzorcowo.
Jak piszesz, że fajne, to chyba się skuszę, zwłaszcza, że lada moment będę mieć bon urodzinowy z S.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dokładnie
ja się zastanawiam czy naprawdę mam takie wymagania czy nie ma kosmetyków "cud"
właśnie kolejny raz podchodzę do lustra i widzę, że mam coraz bardziej podkresloną suchość i zmarszczki po korektorze Born This Way tym nowym w dużym opakowaniu, który miał nie podkreślać niczego, a tym czasem jest jak zwykle czyli sachara i podkreslone wszystko co się da (oczywiście nie nałożyłam nawet połowy tego co nakładają dziewczyny na YT)



właśnie kredki z serii Nude mnie kręcą, ale też mam za dużo mazideł do ust... więc na razie się trzymam
Mnie się zdaje, że używałyśmy już tylu różnych produktów, że mało co jest nas w stanie zaskoczyć, tym bardziej pozytywnie .

O widzisz, a ja też już chciałam brać ten korektor, tylko nie wiedziałam jaki kolor. Z drugiej strony jak widziałam, że używany na inne partie twarzy mocno kryje, to podejrzewałam, że na strefę podoczną może być za bardzo treściwy, kryjący i przez to podkreślający zmarszczki . Chyba zostanę przy swoim Armaniuszu. Może i nie kryje jakoś mega mocno, ale krzywdy nie robi .

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
jest jakis bronzer hourglassa w zimnym odcieniu?
Jako najchłodniejszy podawany jest Diffused Bronze Light.. W Sephorze tego odcienia nie ma. Ja kupowałam go na Cult.
Może i jest najchłodniejszy ze wszystkich, ale wg mnie wcale nie jest zimny, co najwyżej neutralny, ale jednak w stronę ciepłego.
Myślę, że odcień może też zależeć od tego, jak zmiksowano kolor. Mój egzemplarz ma dużo tego ciemnego koloru. Może inne, z przewagą jasnego, dają chłodniejszy efekt .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując