Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powiedzieć dziewczynie, że przytyła?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-06, 11:31   #549
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Jak powiedzieć dziewczynie, że przytyła?

witaj
a Twoja dziewczyna może ma mięśnie? ja noszę po 2ce dzieci ten sam rozmiar ubrania,a jestem cięższa o 15kg? w wieku 33lat ważyłam za mało - 59kg,teraz ok.80kg, mam 180cm.
-NIKT nie powie,że jestem gruba, wręcz przeciwnie.Wszystko zależy od genów, szkieletu i jak się odkłada tłuszcz i czy przerabiasz kalorie na mięśnie
- moje nogi i ręce są jak nigdy, a przy kolanie mięśnie jak u piłkarza codzienne przysiady od podłogi z dzieckiem już chodzącym
PS.Rozmiary ubrań teraz są dziwne, nosze rozmiar L, czasem, M, a czasem 44! zależy czy ma być luźne czy jakie.Teraz Chińszczyzna wszystko spartoliła. W Reserved nosze rozmiar L.
- moja obecna budowa ciała zachęca mnie do chodzenia na zajęcia tańca na rurze- to teraz fajny sport. Jak odchowam dzieciaki wrócę do biegania- uwielbiałam to
PS2. Otyłość brzuszna jest niebezpieczna dla zdrowia dla serca. Powiedz to.
Podejrzewam,że Twoja dziewczyna przed Tobą ostro się odchudzała, a teraz jest porażka, dlatego przytyła.
PS3.Ona sama musi chcieć zmiany.Dla Ciebie nie schudnie.
PS4.A po dzieciach JAK urodzi, to może schudnąć, choć tendencja jest inna. Znam kilka dziewczyn co się zasuszyły przy dzieciakach,a były przy sobie klopsiki

Edytowane przez Iwona 25
Czas edycji: 2019-10-06 o 11:37
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora