Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-09, 07:51   #109
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez emilia0508 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Umawiam Karolinę do logopedy. Jak dla mnie za mało mówi. Wszystko pokaże, zrobi ale nie powie. Tylko mama am mniam, mam.
Powoli za to uczy się robić na nocnik.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A Pestka w tym temacie się uwstecznia. Juz nawet nie wola ze ma kupę w pieluszce ....

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie.
Ostatecznie kupiłam w lidlu bo mają w promocji.

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------



Też bym je uzywała bo Wiki to chudzina. Tylko od jakiegoś czasu mówi non stop ała ała jak jej zakładam pieluche a mocno nie zapinam.
I czasami rączka pokazuje że jej przeszkadza.
Więc chce wypróbować większe.
Wątpię że większy rozmiar coś zmieni bo zapinać przecież będziesz tak samo

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Pestka ma 38 st. Na szczęście nie więcej. Zostałam z nimi sama i juz mam dość .. męcząca jest. Ja niewyspana. Kumulacja. Dobrze ze B jest mało wymagający poza momentami, że chce jeść. Więcej jest zachodu przy niej niż przy nim.

Odnośnie zaskakujących sytuacji to my wczoraj dostalismy zagadki czuczu 2-3 lata. Typu kto ma więcej dzieci. Który owoc jest inny od wszystkich. Byłam pewna że nic nie pokaże bo przecież nie mówi. (Wieża Eiffla? Ona raczej nawet nie wie co to jest )
A odpowiedziala na wszystkie pytania jakie jej tz zadał. Tzn pokazała
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując