Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - rozszerzone naczynka na nogach !!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-26, 15:52   #72
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: pękające naczynka na nogach

Cytat:
mnie nikt w rodzinie nie mial nigdy ani zylakow ani pajaczkow babcie ciocie mama tata nikt ja bylam no wlasnie bylam aktywna fizycznie przez 5 lat w szkole sredniej duzo biegalam uprawialam sport i wtedy nie mialam najmniejszego problemu z nogami nigdy nie mialam czesto tylko atakowaly mnie bole w kolanach i tyle ale nigdy nic wiecej a teraz kiedy zaczelam pracowac praca wymaga czasem dlugiego stania pojawily sie takie problemy to sie stalo tak nagle czy jesli zmiene=ie tryb zycia diete itd. nie bede narazona na powstawanie kolejnych pajaczkow? wiem ze na zylaki trzeba sobie " zapracowac" jasli bede dbac czy w przyszlosci moge ich uniknac?
jeśłi nie jest to uwarunkowane genetycznie to mozesz siie uchronić od dalszych żylaków, jednak jeśli już sa to naprawdę musisz się starać aby tak byłodpowczynek z unesionymi nóżkami , dieta, spacery, nie noszenie ubrań obciskających nogi, nie wylegiwanie się w ciepłej kąpieli, buty raczej niskie, no i profilaktyka- kremy , zele, kapsułki od wewnątrz... nieststy zagwarantować Ci tego nie mogę , ale naprawde dużym plusem jest to ,że nie masz tego w rodzinie, a czynniki genetyczne mają główny wpływ na ich powstawanie, a jeśli nie to tak jak w Twoij przypadku- przemęczenie straszliwe nóg, ale to juz jak napisałaś- samemu trzeba na to zaprawcować
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując