Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieudany Makijaż Permanentny
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-14, 11:36   #46
SecretObsession
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez Modol Pokaż wiadomość
Witam serdecznie,
muszę zgodzić się z poprzedniczką i odradzam z całego serca salon Monalisa Day Spa przy ul.Ryżowej 44, 02-495 Warszawa, mazowieckie
Niestety nie mam dobrego słowa o tym salonie. Miałam tą nieprzyjemność korzystać zarówno z zabiegów, jak również z makijażu permanentnego - tego drugiego konsekwencje jeszcze długo będę odczuwała.

Makijaż wykonuje właścicielka, która na samym początku zabezpiecza się jakimiś dziwnymi oświadczeniami - jak się dowiadywałam w innych salonach niczego takiego się nie podpisuje.

Dodatkowo parokrotnie prosiłam o udostępnienie portfolio ze swoimi pracami - niestety nie otrzymałam. Teraz po swojej twarzy wiem dlaczego!!!

Nie ukrywam, ze skorzystałam z opcji Grupo'nowej i będę tego jeszcze długo żałowała! Oczywiście chciwość Pani właścicielki był na tyle ogromny, że za korektę (która jest w normalnych salonach wliczona w cenę) musiałam zapłacić!!!

Jak podliczyłam koszty - to spokojnie za cenę rewelacyjnego gruponu + korekty można w Warszawie zrobić o wiele lepszy makijaż!

Moja przyjaciółka była tam na zabiegach kosmetycznych i też tego żałuje!

Dla przestrogi umieszczę tą opinię jeszcze na innych forach - aby przestrzec dziewczyny przed bardzo źle wykonanym makijażem permanentnym.

Moje brwi już blekną, korektor robi swoje (polecam INGLOT w takich małych tubkach, wypróbowałam wiele różnych marek, ale ten chyba najlepiej kryje efekty nieudanego makijażu).

Mam pytanie - jak wyszła Pani właścicielce z MonaLisy korekta? Byłam u niej pokazać jaką "radość" sprawiła mi swoją pracą. Pani stwierdziła, że jest super, ładnie wygląda i jej zdaniem nie potrzeba korekty. W ostateczności zaproponowała wstrzyknięcie jaśniejszego barwnika. Niestety na tym się skończyło, bałam się ponownie oddać w ręce tej Pani.

Pozdrawiam
SecretObsession jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując