Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieudany Makijaż Permanentny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-06, 00:23   #82
swissmiss
Przyczajenie
 
Avatar swissmiss
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zug
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Jezeli chodzi o ładny i poprawnie wykonany makijaż permanentny w Warszawie to jestem za tym aby najpierw rozmawiać, przejrzeć zdjęcia prac linergistek i nie podejmować decyzji od razu.
Kolene rady które mogę dać zanim podejmiecie decyzję: Patrzcie czy ta osoba ma jakiś zmysł estetyczny, talent plastyczny. Myślę ze to bardzo dużo daje choć też moze byc różnie ale zawsze bezpieczniej jest gdy go ma!

W moim przypadku wykonywała go Pani która robiła wcześniej tatuaże i wydawało mi się że dzięki temu doświadczeniu permanentny jest dla niej czymś banalnym ale było inaczej. Zbierzcie jakieś infomacje o tej osobie. Może ma własną stronę internetową lub stronę na Facebooku? Dobra linergistka powinna mięć sporo zdjęć swoich prac.

Mój pierwszy makijaż permanentny też był źle wykonany. Na szczęście nie był to duży problem ponieważ w moim przypadku był on po prostu prawie niewidoczny. Przy takim poziomie bólu jaki przeżyłam podczas tego zabiegu uważałam że taki zabieg nie ma sensu, ból był nie do zniesienia a efekt praktycznie zaden.

Dopiero na poprawce która przypadkowo była wykonywana przez inną osobę okazało się, że dobrze zrobiony makijaż permanenty jest widoczny a jednocześnie naturalny. Może być też prawie bezbolesny.

Pani DOROTA która wykonwała dla mnie tą poprawkę a właściwie to cały makijaż od początku jest osobą bardzo ciepłą, przyjacielską, wyrozumiałą i samo obcowanie z nią jest przyjemnością. Naprawdę wkłada serce w to co robi i jest świadoma tego jak bardzo taki makijaż moze pomóc.... wykonuje rekonstrukcje brodawek sutkowych u kobiet po mastektomii, naprawia nieudane makijaże permanentne - również po renomowanych stołecznych gabinetach, potrafi korygować niedoskonałości i np blizny.

Jestem zadowolona z pracy Pani Doroty, cieszę się że trafiłam na tak kompetentną osobę i chciałabym ją tutaj na forum bardzo serdecznie ją polecić. Jezeli szukacie osoby odpowiedzialnej, doświadczonej, która czuje się bardzo pewnie w swojej pracy i potrafi zrobić wyraźny efektowny makijaż prawie bezboleśnie to podaję swój adres malowy: zugtherapies@gmail.com Spróbuję podesłać zdjęcia swojej górnej kreski choć polecam po prostu umówić się na bezpłatną konsultację i poznać tą Panią
Pani Dorota ma też stronę na Facebooku gdzie dostępne są zdjęcia jej makijaży. Jezeli któraś z was poszukuje naprawdę zaufanej osoby proszę mailować. Chętnie wyślę więcej szczegółów.
swissmiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując