Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-21, 15:59   #1130
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Mamy Październikowe 2019 [emoji173] cz.2

Cytat:
Napisane przez GotiG335 Pokaż wiadomość
Dziękuję za przyjęcie do grupy!

U mnie 35wiosen, mam 2 synów za 4 miesiące 6 i 8 latka, jeszcze nie wiemy w 100% kto jest lokatorów w brzuszku czekamy cierpliwie do 6 czerwca. Ja rodziłam pierwsze SN ale z komplikacji a drugi już CC że wzg.ortopedycznych -rozejscie spojenie łonowego i niestety juz na tym etapie już daje o sobie znać ale póki co jestem na chodzie i nadal pracuje . Wyprawki nie mam jeszcze nic nie zakupiłam jedynie rozglądam się za wózkiem ale nie mogę się zdecydować jaki czy 2w1 czy 3 w1ale na pewno używany ważne by był lekki.
Ooo, jak się u Ciebie objawiało rozejście spojenia? Podejrzewam, że mogę to mieć :/ Nogi nie mogę podnieść, bo zaraz spojenie boli. Dzisiaj trochę aktywniej spędziłam poranek, potem zakupy (na dwie torby, bo trochę ciężkie były) i chyba przesadziłam, bo boli i ciężko się chodzi. I nie wiem czy to rozejście czy jakies przeciążenie. To dzisiejsze to może być przeciążenie, ale ból przy zakładaniu spodni czy butow doskwiera mi codziennie od jakiegoś czasu.

Sent from my LG-K350 using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Kciuki za wszystkie wizyty, dawajcie znać co i jak ultra, jeśli Ty dziś poznasz płeć to chyba będę jedyną, która nie wie a mam chyba najwcześniejszy termin? (24.09) [emoji23][emoji23][emoji23]

Carmelove ja też miałam fazę na arbuza. Jakbym nic nie jadła od tygodnia [emoji23] za to dzisiaj szok - mam ogromną ochotę na pieczarki z patelni z cebulką a od dziecka nie jem żadnych grzybów (dla mnie pieczarki to też grzyby). Z pizzy wydłubuję każdy kawałek, jedynie pół krokieta jem na święta dla zasady... Ale zejdę, jeśli nie zjem tych pieczarek teraz!

W ogóle muszę Wam powiedzieć, że jestem w szoku, jak miłych ludzi spotykam. Codziennie jeżdżę tramwajem, do przedszkola i z powrotem, to dwa kursy po 25 minut. I jeszcze nigdy nie zdążyło mi się stać zawsze ktoś ustępuje mi miejsca, jak tylko wchodzę do tramwaju.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie, że spotykasz tyle miłych osób Ja akurat rzadko jeżdżę, bo tylko do ginekologa lub do laboratorium, a zawsze trafiam, że mam wolne miejsce w autobusie i nie mam okazji doświadczyć życzliwości [emoji14] W sklepie nikt nigdy mnie nie przepuścił w kolejce [emoji14]

Sent from my LG-K350 using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Dostałam smsa, że jest opóźnienie 30 minut i może uleć zwiększeniu. Dobrze, że informują, bo u prowadzącego ciążę nic nie mówią, a potem się siedzi i czeka 1,5h [emoji14]

Sent from my LG-K350 using Wizaz Forum mobile app
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora