Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-08-29, 16:30   #272
Bryzka246
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 125
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Z rozmów ze znajomymi wnioskuję, że egzaminator patrzył w telefon, jeśli egzaminowany zdał (czyli że widział, że potrafi jeździć i planuje mu zaliczyć egzamin, jeśli nie zdarzy się nic strasznego), więc nie musiał się martwić o odwołanie.

Ale to może tylko u mnie w WORDzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mi się tak wydawało. Chociaż jak tak teraz myślę, to on gapił się w komórkę praktycznie od początku.

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Nic się nie dzieje, chyba po prostu się nie zrozumiałyśmy, przepraszam.

Dzisiaj oblała moja koleżanka [emoji20] i to jeszcze w strasznie głupi sposób...
Zrobiła łuk, egzaminator wsiadł i kazał jej jechać prosto na górkę. A ona cały czas miała wbity wsteczny po łuku i nie wrzuciła jedynki. Ruszyła, ale do tyłu. Z tyłu stał pachołek. No i dowodzenia. Teraz musi biedna czekać kolejne dwa tygodnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo mi przykro Ludzie często zapominają, że między poszczególnymi zadaniami też można oblać egzamin i nie skupiają się na tym. Ja totalnie głupiałam jak musiałam przejechać praktycznie calutki plac do wyjazdu z WORDu. Wszędzie inne auta, pachołki, nie wiadomo gdzie jechać.
Bryzka246 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując