Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chłopak ma wątpliwości co do naszego związku, bo nie chce jeszcze z nim zamieszkać.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-08-30, 20:20   #40
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 250
Dot.: Chłopak ma wątpliwości co do naszego związku, bo nie chce jeszcze z nim zamiesz

Cytat:
Napisane przez justapigeon Pokaż wiadomość
Płacilibyśmy czynsz i media na pol, czyli jakies śmieszne 200 zł. Zawsze to 6 stówek na miesiąc do przodu. Zgadzam sie z tym, ze chciałby zamieszkac u MNIE na jego warunkach. Były sytuacje ze np pomieszkiwał u mnie tydzień, to stwierdził, ze ja powinienem robic zakupy i płacić za wszystko bo jest moim „gościem”, a gdy ja nocowałem u niego płaciłem za wszystko sam

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Oboje mamy 25 lat.
że jak ?? Przeoczyłam to. Czyli w środku w nim w Czesiu z niego sępiradło sknera pasożyt i cwaniak. Absolutnie, pomieszkując u Ciebie powinien tak samo przynosić zakupy i dbać o waszą wspólną w danym momencie lodówkę. Red flag tzw. W ogóle nawet idąc do kogoś na dzien czy popołudnie w dobrym tonie byłoby coś wziąć. Przeciez wiadomo że zgłodniejecie. On nie może kupić ciasta w cukierni? Ok, studencki budżet, ale chodzi o zasady.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

A czemu on nie zacznie rozglądać się za jakąś pracą? Skoro studia ma na ukonczeniu?
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując